O nás

Úvod O nás

     Prečo metrový textil? Lebo k nám sudička s láskou k textilu prišla asi 2 x. Odrástli sme na šitej a pletenej tvorbe a tejto kreativity sa nedokážeme nabažiť. S vášňou snoríme po každej novej peknej látke na trhu. Milujeme ľan, kvety na tisíc spôsobov, vidiecky štýl, srdiečka, detské... A ich kombinácie nemajú konca kraja. Je to naša vášeň. A možno malinkou kvapkou prispejeme k tomu, aby to bola aj Vaša vášeň. Máme dlhoročné skúsenosti s látkami aj vlnami sťa handmade tvorca a fanatik. Vieme, ako sa látky správajú pri ošetrovaní, šití, pri maľovaní. Látky striháme už od 10 cm, nenútime Vás kupovať množstvo, ktoré nepotrebujete. Dodanie látky s informačnou visačkou je pre nás samozrejmosťou.  

 

     Prečo kusový textil? Lebo v našom prípade sa láska k látkam a k šitiu nedajú oddeliť. Ušili sme a rozdali nespočetné množstvo odevov a doplnkov. Tešíme sa z každej odozvy, z toho, že niečo dokážeme vytvoriť, z toho, že náš výrobok nestojí len v skrini, ale je bežne využiteľný, originálny a páči sa. Nejde nám o chrlenie bezduchej sériovej výroby. Ku každému výrobku pristupujeme tak, ako keby sme robili len jediný kus na svete. Stojíme si za svojou kreativitou, originalitou a kvalitou.  


     Prečo kurzy?

Lebo v každom drieme nejaká tá kreativita. Len ju nechať prebudiť.. Ak sa rozhodnete pre náš kurz šitia alebo pletenia na jednolôžkovom pletacom stroji, urobíme všetko preto, aby sme Vám posunuli naše skúsenosti a zručnosti. S maximálnou trpezlivosťou Vám vysvetlíme, ako to robíme my. Baví nás učiť Vás. 

 

     A prečo SlovAB? Lebo chceme presvedčiť zákazníka, že aj naše veci sú kvalitné a aspoň malou mierou sa snažíme znížiť dopad z východu na náš trh. No a za touto myšlienkou je človek s iniciálami AB, ktorého toto všetko nesmierne baví a napĺňa.

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2016 - 2024 © slovab