Ako nakupovať?

Úvod Ako nakupovať?

      Nakupovať odporúčame vždy s dobrou náladou. Či už príležitostne, k sviatku, len tak pre radosť svoju alebo niečiu. Popozerajte si, vyberte, kombinujte, spýtajte sa...

      Metrový textil je možné objednať ako násobky 10 cm, keďže momentálne to inak nevieme technicky vyriešiť. Minimálne množstvo odberu je 10 cm = 1 ks. Nenútime Vás kupovať množstvo, ktoré nepotrebujete. Ak chcete napr. 2,10 m látky, objednáte 21 ks. Látka Vám príde vcelku a samozrejme s informáciou o zložením a ošetrovacími symbolmi. Látky označené skladom sú naozaj skladom, dodávame ihneď. Uprednostňujeme platbu vopred. Pri platbe na dobierku si účtujeme + 1,- €. Pri objednávke látok nad 30,- € si vyhradzujeme právo žiadať platbu vopred, príp. v objednávke zmeniť výber platby. Pretože pri dobierke sa často stáva, že my látky nastriháme, zabalíme, pošleme, uhradíme poštovné a zákazník si to rozmyslí a balík si neprevezme. Iste uznáte, že to nie je fair. Nastrihaná látka sa nie vždy dá použiť pre ďalšieho zákazníka.  Ďakujeme za pochopenie. 

      Kusový textil, ktorý je skladom, posielame ihneď. Pokiaľ má zákazník špeciálne požiadavky a chce si tovar objednať na zákazku, cena a termín dodania je podľa individuálnej dohody a veľkosti objednávky. Zvyčajne sa snažíme vyhovieť do týždňa, maximálne do dvoch. Záleží nám na našom dobrom mene a v žiadnom prípade nemáme záujem zákazníka zavádzať. Každá spokojnosť je pre nás dôležitá.

      Tovar môžete nakupovať aj bez registrácie. V prípade, že chcete využívať vernostné body /1,- € = 1 bod = 2% zľava pri ďalšom nákupe/, je nutné zaregistrovať sa. Zľavu je možné uplatniť v nasledujúcej objednávke.

 

 

PRAJEME PRÍJEMNÝ NÁKUP...      

Copyright 2016 - 2024 © slovab